Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Nuolatinis judėjimas, progresas, pokyčiai – tai šiuolaikinio gyvenimo palydovai, kurie neretai būna susiję su gyvenamosios vietos keitimu, verslo plėtra, tarptautiniu judėjimu ir kt. Be to, tam tikrais gyvenimo periodais natūralu patirti didesnių pokyčių – išsikraustyti mokytis į kitą miestą, išvykti stažuotis ar dirbti į kitą šalį, o gal tiesiog persikraustyti į naujus namus.

Įgyvendindami bet kurį iš šių pokyčių, veikiausiai neapsieisite be savo asmeninių ar būtinųjų daiktų. Keisdami savo gyvenimo sąlygas, neišvengiamai keičiate ir savo daiktų lokaciją – imate juos su savimi, pervežate į kitą, saugią vietą ir pan. Todėl perkraustymo paslaugos Vilniuje tampa beveik gyvybiškai svarbios. Tai įrodo ir šiuo metu nuolat didėjanti perkraustymo paslaugų paklausa.

Mes galime padėti lengviau priimti gyvenimo siunčiamus pokyčius ir užtikrinti, jog perkraustymo paslaugos būtų atliktos kokybiškai!

Perkraustymas Vilniuje

Esame sukaupę specialių žinių ir patirties, itin reikalingos sklandžiam bei sėkmingam perkraustymo procesui užtikrinti. Garantuojame, kad bet kuri iš mūsų teikiamų paslaugų – perkraustymas Vilniuje, tarpmiestinis perkraustymas, tarptautinis perkraustymas – bus įvykdyta greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Jums tereikia žinoti, ką ir kur norite perkraustyti.

Mūsų perkraustymo paslaugų asortimente:
  • Įmonių (biuro inventoriaus) perkraustymas
  • Asmeninių daiktų perkraustymas
  • Gamybinių patalpų perkraustymas
  • Parodų aptarnavimas
  • Įvairių renginių (mugių, festivalių, asmeninių ir kolektyvo švenčių ir kt.) aptarnavimas
  • Daiktų pakavimo paslauga ir įvairios pakavimo medžiagos
  • Tarpmiestinis perkraustymas
  • Tarptautinis perkraustymas
  • Utilizavimo paslaugos
Baldu Surinkimas

Savo komandoje subūrėme profesionalių ir kvalifikuotų specialistų komandą, kuri užtikrina, kad teikiamos paslaugos – krovinių pervežimas ir perkraustymas Vilniuje, tarpmiestinis perkraustymas ir tarptautinis perkraustymas – būtų nepriekaištingos kokybės. Mes dirbame sąžiningai, kruopščiai, atsakingai, tvarkingai ir greitai. Turime aukštos kokybės įrankius ir kitą būtiną inventorių (specialią plėvelę (angl. Stretch) daiktams įvynioti, dėžes daiktams sudėti ir kt.), todėl Jūsų daiktai bus visapusiškai saugūs viso pervežimo metu.

Persikraustymas neturi kelti nei streso, nei jokių kitokių neigiamų emocijų ar sunkumų – šios minties laikydamiesi teikiame perkraustymo paslaugas nuo durų iki durų, kad klientui būtų suteikta nepriekaištingos kokybės paslauga.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir darbų eiga

Iš tiesų perkraustymas vyksta greitai ir paprastai:

 • Į Jūsų nurodytą vietą atvyksta specialus, Jūsų atveju tinkamiausias transportas, su profesionaliu perkraustymo paslaugų personalu.
 • Visi Jūsų daiktai (baldai, dėžės ir kt.) tinkamai paruošiamos, supakuojamos ir sudedamos į transporto priemonę.
 • Vykstama į vietą, kurioje daiktai iškraunami ir sudedami naujoje patalpoje.
 • Užbaigiamas paslaugos atlikimas (perkraustymas Vilniuje, tarpmiestinis perkraustymas ar tarptautinis perkraustymas) – užpildomi reikiami dokumentai ir išklausomas kliento įvertinimas apie suteiktas perkraustymo paslaugas.

Per savo veiklos metus ne kartą įsitikinome, kad be perkraustymo paslaugų sunku išsiversti kalbant apie nekilnojamojo turto rinką. Kraustydamiesi žmonės visą savo gyvenimą nešasi su savimi ir dažniausiai to padaryti vieniems neužtenka pajėgumų. Tam esame mes – HOFAS perkraustymo paslaugos Vilniuje – kurie operatyviai padės pakrauti, pervežti ir iškrauti reikalingus daiktus iš vienos vietos į kitą, kad persikraustymas į naujus namus ar kitą naują vietą sietųsi tik su komfortu ir geromis emocijomis!

Kita sritis, kur perkraustymo paslaugos būna neišvengiamos – verslas ir darbas. Mes greitai atliekame įmonių turto (biuro inventoriaus), pavyzdžiui, bylų spintelių, biuro dokumentų ar įvairių darbo baldų ir kt., perkraustymą. Garantuojame, jog net ir konfidencialūs dokumentai ar daiktai bus perkraustyti saugiai. Mūsų komandoje – profesionalūs ir patirties turintys darbuotojai, kurie suteiks aukšto lygio pervežimo paslaugas. Klientas nereikia dėl nieko jaudintis!

perkraustymo paslaugos vilniuje kaina perkraustymo paslaugos vilniuje kaina
perkraustymo paslaugos vilnius klaipeda atsiliepimai perkraustymo paslaugos vilnius klaipeda atsiliepimai
perkraustymo paslaugos vilnius kaina perkraustymo paslaugos vilnius kaina
kraustymo paslaugos vilnius klaipeda kraustymo paslaugos vilnius klaipeda
kroviniu perkraustymo paslaugos siauliuose taurageje kroviniu perkraustymo paslaugos siauliuose taurageje
perkraustymai vilnius hofas.lt perkraustymai vilnius hofas.lt
perkraustymas kaunas klaipeda perkraustymas kaunas klaipeda
perkraustymas vilniuje hofas atsiliepimai perkraustymas vilniuje hofas atsiliepimai
perkraustymo kaina vilniuje perkraustymo kaina vilniuje
perkraustymo kaina vilnius nuolaidos perkraustymo kaina vilnius nuolaidos
perkraustymo paslaugos skelbiu panevezyje perkraustymo paslaugos skelbiu panevezyje
perkraustymo paslaugos vilnius kainos perkraustymo paslaugos vilnius kainos
perkraustymo paslaugos vilnius perkraustymo paslaugos vilnius
perkraustymo paslaugu kainos perkraustymo paslaugu kainos
persikraustymo pakavimo procesai logistikos laikas persikraustymo pakavimo procesai logistikos laikas
pervezimas perkraustymas www.hofas.lt pervezimas perkraustymas www.hofas.lt
pigios perkraustymo pervezimo paslaugos pigios perkraustymo pervezimo paslaugos
sandeliavimas vietinis ir tarptautinis sandeliavimas vietinis ir tarptautinis
tarptautinio perkraustymo paslaugos lietuvoje tarptautinio perkraustymo paslaugos lietuvoje
transportas mieste kroveju paslaugos transportas mieste kroveju paslaugos
transportas transportavimas paslauga akcija transportas transportavimas paslauga akcija

Mūsų perkraustymo komanda puikiai susidoroja ir su tarpmiestiniais bei tarptautiniais perkraustymais. Padėsime perkraustyti reikiamus daiktus ir išspręsime visus organizacinius, formalius klausimus (pakavimo galimybes, saugojimo ir gabenimo dokumentus, kurie reikalingi pervežant daiktus į kitą šalį). Muitinės formalumų sutvarkymas ir sklandus transportavimas – profesionalių tarptautinių (ar tarpmiestinių) perkraustymo paslaugų dalis. Kad perkraustymo paslaugos Vilniuje būtų vienas malonumas!

Tad tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims (įmonėms) perkraustymo paslaugos ir visa perkraustymo darbų eiga bus greita, paprasta ir kokybiška. Biuro inventorius, asmeniniai daiktai, gamybinių patalpų produkcija, įvairių renginių elementai (stendai, stalai ir t. t.) ar bet kokie reikalingi daiktai bus perkraustyti saugiai ir profesionaliai.

Pravartu žinoti

Kokią informaciją pateikti prieš užsakant perkraustymo paslaugas?

Siekdami profesionaliai atlikti mums patikėtas perkraustymo paslaugas, klientų visuomet prašome išsamiai apibūdinti krovinį, jo matmenis, svorį. Šie duomenys leis pasirinkti tinkamą transporto priemonę ir perkraustymo įrangą (inventorių). Patikėdami mums perkraustymo darbus, būsite garantuoti, kad bendradarbiaujate su įmone, kuri kokybiškai atlieka savo darbą.

Mums naudinga žinoti:

 • Tiksli krovinio pervežimo/perkraustymo data (Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose arba ES valstybėse). Šie duomenys reikalingi, kad galėtume kokybiškai planuoti perkraustymo procedūras, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius. Jei Jums itin svarbus tikslus transportavimo laikas, prašome kreiptis ir perkraustymo paslaugą užsakyti iš anksto.
 • Tikslus krovinio adresas (iš kur krovinys bus paimtas ir kur pristatyti). Taip pat reikėtų nurodyti informaciją apie pastato aukštą,  galimybę pasinaudoti liftu.
 • Krovinio charakteristika (kokie daiktai bus perkraustomi, jų parametrai, t. y. dydis, kiekis, svoris, išskirtinės savybės: trapūs, dūžtantys ir kt. Pavyzdžiui, jei pervežate sofą-lovą, nurodykite jos matmenis, informuokite, ar patys ją išrinksite ir supakuosite, ar bus reikalinga įmonės darbuotojo (krovėjo-surinkėjo) paslauga. Jei pervežate spintą, ją apibūdinkite, pavyzdžiui: trijų dalių spinta su veidrodžiu; išmatavimai – 230x150x100cm ir pan. Trapiems/dūžtantiems daiktams siūlome papildomas pakavimo paslaugas.

Turėdami visą reikalingą informaciją, perkraustymo paslaugas galėsime suteikti dar sėkmingiau. Esame įvykdę daugelį – tiek paprastų, tiek sudėtingų – užduočių ir su kiekviena iš jų tobulėjome, todėl dabar galime suteikti tokias perkraustymo paslaugas, kurios atitinka aukščiausios kokybės standartus. Esame susipažinę ir su daugybės miestų infrastruktūra bei turime visas reikiamas priemones, padedančias mums sutaupyti laiko ir sklandžiai pritaikyti kelionės planavimo įgūdžius.
Palikite perkraustymo darbus ir visus su tuo susijusius rūpesčius mums – ir mes tai išspręsime operatyviai ir profesionaliai!

Perkraustymo paslaugų kainos

 • Transportas mieste nuo 15 €/val. AKCIJA! nuo 13 €/val.
 • Transportas užmiestyje nuo 0,40 €/km. AKCIJA! nuo 0,35 €/km.
 • Krovėjas/pakuotojas nuo 10 €/val. AKCIJA! nuo 8 €/val.
 • Baldų surinkėjas nuo 12 €/val. AKCIJA! nuo 10 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 1 krovėju nuo 25 €/val. AKCIJA! nuo 21 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 2 krovėjais nuo 35 €/val. AKCIJA! nuo 29 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 3 krovėjais nuo 45 €/val. AKCIJA! nuo 37 €/val.
 • PAKAVIMO MEDŽIAGOS :
 • Perkraustymo dėžė 62x37x34cm (nuoma) – 1.5€/vnt.
 • Strech plevelė – 7€/vnt.
 • Pakabinamų rūbų dėžė (nuoma) – 11€/vnt.
 • Televizoriaus/dviračio transportavimo dėžė (nuoma) – 5€/vnt.
 • Burbulinė plėvelė – 0,5€/m
 • Lipni juosta – 1 €/vnt.
 • Išrašome sąskaitas – faktūras.
 • Mokesčiai įskaičiuoti į kainą.
 • Didelių užsakymų kaina derinama individualiai.
Mūsų perkraustymo procesas

Tai kraustymasis lengvai

Rezervuojame laiką

Supakuojame Jūsų daiktus

Pervežame supakuotus daiktus

Išpakuojame ir padedame į vietą

Atnaujinta redagavo Administracija