Krovinių pervežimas

Kiekvieną dieną įvairiais maršrutais, įvairiomis transporto priemonėmis, įvairiausiomis apimtimis (mažomis, vidutinėmis ar didelėmis) ir skirtingu intensyvumu yra vykdomas krovinių gabenimas (pervežimas). Tai ne tik atsakomybės, bet ir profesionalumo reikalaujanti paslauga, pasirenkama tiek individualių asmenų, tiek verslo atstovų. Pervežimo paslauga gali būti pasirenkama pagal kelias kategorijas:

 • Krovinių pervežimas Vilniuje
 • Tarpmiestiniai pervežimai
Kroviniu Pervezimas

Hofas komanda žino, kad aukščiausios kokybės paslaugos ir aptarnavimas gali lemti geriausius rezultatus, todėl visada esame pasiruošę veikti greitai, kryptingai ir profesionaliai. Mūsų klientai vertina tai, jog „Hofas“ vykdomi krovinių pervežimai (gabenimai) Vilniuje arba tarpmiestiniai pervežimai išsiskiria geriausiomis sąlygomis t.y.:

 • Didelė patirtis krovinių pervežimo rinkoje
 • Puikus krovinių gabenimo keliais įstatymų išmanymas
 • Atsakingi, mandagūs ir sąžiningi vairuotojai bei visas pervežimo (perkraustymo) personalas
 • Techniškai tvarkingos ir švarios transporto priemonės (mikroautobusai)
 • Sklandus, patogus ir sėkmingas visas pervežimo procesas – „nuo durų iki durų“
 • Operatyvus (taupantis klientų laiką) ir saugus krovinių pervežimas

Tai yra mūsų privalumai ir stipriosios teikiamos paslaugos – krovinių pervežimo – pusės, kurios padeda suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, išvengti trikdžių, įvairių kliūčių ar problemų krovinių pervežimo metu. Esame tiesioginiai krovinių pervežėjai, paslaugą teikiame be tarpininkų, todėl drąsiai galime užtikrinti, kad kroviniai nepasimes ir bus saugiai pristatyti į reikiamą vietą. Taip pat galime tapti nuolatiniais ir patikimais partneriais, vykdančiais įmonei reikalingą krovinių pervežimą.

 

Krovinių pervežimas Vilniuje

Krovinių pervežimas Vilniuje aktualus tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims (įmonėms), nes transportavimo paslaugos apima labai platų objektų spektrą, t. y. įvairūs įrankiai, įvairios paskirties priemonės, buitiniai įrenginiai, baldai, drabužiai ir t. t.

Tiek smulkių siuntų, tiek didesnių daiktų pervežimas gali būti vykdomas su lengvosiomis transporto priemonėmis ar mikroautobusais ir turėtų būti patikėtas atsakingiems bei profesionaliems paslaugos tiekėjams, kad daiktai reikiamą vietą pasiektų saugiai ir iš anksto sutartu (nurodytu) laiku.

Kadangi krovinių pervežimo rinkoje dirbame jau ne vienerius metus, puikiai išmanome miesto infrastruktūrą – o tai leidžia mums sklandžiai ir be trukdžių suteikti pervežimo paslaugą.

kroviniu pervezimas hofas

Pastebėjome, kad krovinių pervežimas (gabenimas) Vilniuje itin paklausi ir reikalinga paslauga, kurią tinkamai suteikti gali tik tam pasirengę ir reikiamas priemones turinys asmenys ar įmonė. Susisiekę su mumis, nedelsiant gausite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus apie krovinių pervežimą, pateiksime optimaliausią pasiūlymą ir užtikrinsime, jog mūsų suteikta paslauga atitiktų geriausią kainos ir kokybės santykį.

Tarpmiestinis krovinių pervežimas

Tarpmiestiniai krovinių pervežimai (gabenimai) itin aktualūs ir paklausūs tapo tada, kai verslo aplinka pradėjo sparčiai vystytis, modernėti ir skatino užimti kuo didesnę konkrečios rinkos dalį. Kiekvienam perspektyviam verslui yra labai svarbu tinkamai išnaudoti atsirandančias galimybes. Tarpmiestiniai pervežimai – tai tik vienas, tačiau labai svarbus galimybių panaudojimo būdas, paklausiausia priemonė, leidžianti greitai ir nesunkiai pasiekti įvairius miestus.

Kita sritis, kur tarpmiestiniai pervežimai tampa aktualūs ir reikalingi – tai trumpalaikis arba ilgalaikis gyvenamosios vietos pakeitimas, asmeninių daiktų (pavyzdžiui, baldų) transportavimas iš vieno Lietuvos miesto į kitą.

Savarankiškai vykdyti tarpmiestinius krovinių pervežimus (gabenimus) abiem atvejais – tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims – gali būti sudėtinga tiek dėl specialaus transporto (mikroautobusiukų) poreikio, tiek dėl organizuotumo ir kitų svarbių aspektų. Tarpmiestiniai pervežimai – optimaliausio maršruto reikalaujanti paslauga, kurią teikiame naudodamiesi naujausiomis technologijomis, padedančiomis planuoti greičiausią bei patogiausią maršrutą, kad mūsų klientų kroviniai reikiamą vietą pasiektų saugiai ir sutartu laiku. Be to, mes išsiskiriame ir kitais privalumais:

 • Krovinys į kitą miestą bus pristatytas greitai ir saugiai, laikantis visų būtinų reikalavimų.
 • Krovinių pervežimai (gabenimai) bus įvykdyti optimaliausiu maršrutu, kuris naudingas tiek laiko, tiek finansų atžvilgiu. Iš anksto apskaičiuojame pasirinkto maršruto transportavimo išlaidas.
 • Teikdami tarpmiestinių krovinių pervežimo paslaugas, prireikus, galime nukrypti nuo suplanuoto maršruto (jei yra toks poreikis) ir pakeliui paimti kitus krovinius, tokiu būdu užtikrindami dar geresnes krovinių pervežimo sąlygas – mažesnę kainą ir tinkamą pristatymo laiką.
taurage klaipeda utena panevezyje taurage klaipeda utena panevezyje
vietiniai pervezimai vilniaus mieste vietiniai pervezimai vilniaus mieste
kroviniu pervezimo paslaugos kroviniu pervezimo paslaugos
logisitkos paslaugos smulkiu kroviniu pervezimas logisitkos paslaugos smulkiu kroviniu pervezimas
negabaritiniu kroviniu pervezimas gabenimas negabaritiniu kroviniu pervezimas gabenimas
pervezimo specialistai darbai pervezimo specialistai darbai
pigus kroviniu pervezimas vilniuje pigus kroviniu pervezimas vilniuje
siauliai ukmerge alytus siauliai ukmerge alytus
tarpmiestinis pervezimas tarpmiestinis pervezimas
kroviniu pervezimo paslaugos vilniuje kroviniu pervezimo paslaugos vilniuje
kroviniu pervezimas kroviniu pervezimas
kroviniu pervezimas vilnius kroviniu pervezimas vilnius
kroviniu pervezimas vilniuje kainos kroviniu pervezimas vilniuje kainos
kroviniu pervezimas perkraustymas kroviniu pervezimas perkraustymas
kroviniu pervezimas lietuvoje kroviniu pervezimas lietuvoje
kroviniu pervezimas kaina kroviniu pervezimas kaina
kaune kretinga ukmerge kaune kretinga ukmerge
krovinio pervezimo kainos krovinio pervezimo kainos
kroviniu gabenimas kroviniu gabenimas
kroviniu gabenimo paslaugos kroviniu gabenimo paslaugos

Visuomet turime alternatyvius pasirinkimus tais atvejais, kai neplanuotai pasikeičia krovinių pervežimo (gabenimo) sąlygos. Esame pasiekiami ir pasirengę atsakyti į iškilusius klausimus, susijusius su jūsų krovinio pervežimu (gabenimu).

Tiek mūsų personalas, tiek klientai sutinka, kad tarpmiestinių krovinių pervežimų sėkmė priklauso nuo abiejų pusių, t. y. tiek paslaugos teikėjų, tiek užsakovų. Tai reiškia, kad klientai turi pasirūpinti, jog daiktai, kuriuos ruošiamasi pervežti, būtų tinkamai supakuoti, sudėti į specialias dėžes, jiems gali būti naudojamos specialios paletės ir kitos priemonės, galinčios apsaugoti pervežamus daiktus nuo jų sugadinimo.

Daiktų transportavimo sąlygos labai svarbios, ypač tais atvejais, kai vykdomi tarpmiestiniai pervežimai – ne visuomet geros būklės keliais. Kad tarpmiestiniai pervežimai būtų atlikti nepriekaištingai ir nekeltų papildomo galvos skausmo, profesionali „Hofas“ komanda gali pasirūpinti Jūsų pervežamų daiktų supakavimu.

Prireikus naudojame įvairias priemones – perkraustymo dėžes, lipnią juostą, burbulines plėveles, specialias Strech plėveles, pakabinamų drabužių dėžes, dviračių transportavimo dėžes bei kt. – ir tokiu būdu užtikriname pervežamų daiktų saugumą, išlaikome jų kokybę!

Kad nebūtų sutrikdyti ar neigiamai paveikti pervežimų procesai, apie transportuoti (pervežti) reikalingus daiktus visuomet pravartu pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie suteiks visą reikalingą informaciją.

Labai svarbu tinkamai ir atsakingai rinktis partnerius, kurių profesionalumas ir galimybės atitiktų Jūsų poreikius, o per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis leistų ne tik sklandžiai ir sėkmingai organizuoti krovinių pervežimą (gabenimą) Vilniuje arba vykdyti tarpmiestinius pervežimus, bet ir pasiūlyti optimalius laiko bei sąnaudų sprendimus.

tarpmiestinis kroviniu pervezimas

Krovinių pervežimas Vilniuje bei kituose miestuose – mūsų specializacija

Esame sukaupę tiek patirties, kiek jos reikia, kad tinkamai patenkintume įvairaus dydžio bei asmeninių ar skirtingų ūkio šakų įmonių krovinių pervežimo poreikius. Tiek krovinių pervežimus Vilniuje, tiek tarpmiestinius pervežimus galime atlikti įvairios paskirtiems daiktams (nuo įvairių žaliavų iki asmeninių daiktų, baldų, buitinės technikos ir kt.).

Mūsų siekis, kurį visuomet esame pasiruošę įgyvendinti – jokių nesklandumų ir garantuotas krovinio pervežimas į Jūsų nurodytą vietą bet kuriame Lietuvos mieste. Užtikrinta kokybė, personalo profesionalumas ir lanksti paslaugos kaina garantuoja puikias bendradarbiavimo sąlygas, palankius sprendimus ir sėkmingai įgyvendintus tikslus.

Klientų vertinimas rodo, kad Hofas – sklandžių ir kokybiškų krovinių pervežimo paslaugų įmonė, turinti gerą reputaciją ir gebanti tinkamai pateisinti savo klientų lūkesčius. „Hofas“ krovinių pervežimas (gabenimas) Vilniuje arba tarpmiestiniai pervežimai – profesionaliai, greitai ir patogiai!

kroviniu pervezimas tarp miestu hofas
Dirbame be išeiginių, klientui patogiu laiku, taip pat ir po darbo valandų. Vilniuje bei visoje Lietuvoje.

Perkraustymo paslaugų kainos Vilniuje

 • Transportas mieste nuo 15 €/val. AKCIJA! nuo 13 €/val.
 • Transportas užmiestyje nuo 0,40 €/km. AKCIJA! nuo 0,35 €/km.
 • Krovėjas/pakuotojas nuo 10 €/val. AKCIJA! nuo 8 €/val.
 • Baldų surinkėjas nuo 12 €/val. AKCIJA! nuo 10 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 1 krovėju nuo 25 €/val. AKCIJA! nuo 21 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 2 krovėjais nuo 35 €/val. AKCIJA! nuo 29 €/val.
 • Perkraustymo kaina su 3 krovėjais nuo 45 €/val. AKCIJA! nuo 37 €/val.
 • PAKAVIMO MEDŽIAGOS :
 • Perkraustymo dėžė 62x37x34cm (nuoma) – 1.5€/vnt.
 • Strech plevelė – 7€/vnt.
 • Pakabinamų rūbų dėžė (nuoma) – 11€/vnt.
 • Televizoriaus/dviračio transportavimo dėžė (nuoma) – 5€/vnt.
 • Burbulinė plėvelė – 0,5€/m
 • Lipni juosta – 1 €/vnt.
 • Išrašome sąskaitas – faktūras.
 • Mokesčiai įskaičiuoti į kainą.
 • Didelių užsakymų kaina derinama individualiai.
Mūsų perkraustymo procesas

Tai kraustymasis lengvai

Rezervuojame laiką

Supakuojame Jūsų daiktus

Pervežame supakuotus daiktus

Išpakuojame ir padedame į vietą