Demontavimo paslaugos ir griovimo darbai

Demontavimo paslaugos Vilniuje, arba paprasčiau tariant griovimo darbai, – tai kompleksinė ir gana sudėtinga paslauga, neretai reikalaujanti ne tik specifinių žinių, įvairių skirtingų griovimo darbų metodų pritaikymo, bet ir profesionalių (neretai momentinių) sprendimų. Mūsų komanda atsakingai ir kokybiškai atlieka įvairius smulkius demontavimo (griovimo) darbus Vilniuje:

  • Gyvenamųjų patalpų (butų, kotedžų, nuosavų namų ir kt.) ardymas prieš remontą
  • Įvairaus dydžio biurų (verslo patalpų ir kt.) ardymas prieš remontą
sienu griovimas

Teikdami demontavimo paslaugas, darbus atliekame fizinio asmens  pajėgumais, nenaudodami jokios specialiosios technikos (ekskavatorių, kranų ar kt.). Tokiais atvejais darbai vyksta nuosekliai, pagal numatytą demontavimo (griovimo) darbų planą ir prireikus gali būti išsaugoti tam tikri patalpos vidaus elementai, detalės, visiškai jų nepažeidžiant.

Iš tiesų kiekviena patalpa turi savo demontavimo darbų (griovimo) specifiką ir eigą.

Vonios ar tualeto kambarys. Šios zonos demontavimas turi būti atliekamas labai kruopščiai, atsakingai. Reikėtų laikytis tam tikros darbų sekos: santechnikos išmontavimas (atjungiama santechnika, nuleidžiamas slėgis vamzdžiuose, išmontuojama dušo kabina / vonia); senų plytelių nudaužymas, klijų nugramdymas, sienų nuvalymas; durų išmontavimas (jei reikia), prireikus – ir kiti įvairiausi ardymo darbai. O tuomet jau patalpos yra paruoštos naujiems remonto darbams.

duru grindu demontavimas

Be to, esame pastebėję, kad senesnės statybos gyvenamuosiuose namuose vonios kambariai dažnai būna ne tik išklijuoti plytelėmis, bet ir išdažyti pasirinktos spalvos dažais. Tai reiškia, kad demontavimo darbus (griovimą) atliekantys specialistai turi ne tik švariai nudaužyti plyteles, bet ir nugremžti dažus. Mūsų komanda demontavimo, griovimo ar ardymo darbus atlieka tvarkingai, laikydamiesi būtinų statybos darbų reikalavimų ir užtikrindami aukštą kokybę.

Virtuvė. Ši zona gana panaši į vonios kambarį, nes čia atliekant demontavimo (griovimo) darbus taip pat reikia atkreipti dėmesį į santechnikos aspektus, tinkamai nudaužyti plyteles, nugramdyti dažus, išmontuoti medines lenteles – priklausomai nuo to, koks virtuvės interjeras ir kokios apdailos medžiagos buvo pasirinktos.

Nuo virtuvės apdailos būdo (keramikinių plytelių, medinių lentelių ar tiesiog specialių dažų) priklausys ir tolesni meistrų veiksmai, t. y. klijų nugramdymas, įvairių kitų medžiagų likučių pašalinimas ir t. t.

Gyvenamieji kambariai. Šiuo atveju svarbiausi yra sienų, lubų (pakabinamų ar prisuktų gipso plokščių) bei grindų dangos ardymas. Kartais prireikia išimti, išmontuoti senus langus ar balkono duris. Svarbiausia, kad demontavimo paslaugas Vilniuje (griovimo darbus) teikiantys meistrai išmanytų darbų eiliškumą, tuomet ir darbais vyks sklandžiau bei sėkmingiau.

Biuro patalpos. Kaip ir gyvenamosiose patalpose, taip ir biuruose, ofisuose demontavimo (griovimo) darbai turi būti atliekami kruopščiai ir laikantis visų reikalavimų. Dažniausiai tokio pobūdžio patalpose tenka išmontuoti (nuplėšti) kiliminę (ar kitokios rūšies) grindų dangą, demontuoti senas lubas (kartais ir senų lubų apdailos detales), nugramdyti dažnus nuo sienų.

Visi mūsų komandos atliekami demontavimo (griovimo) darbai Vilniuje atliekami užtikrinant:

  • Kokybę – pasitelkiamos reikalingos priemonės, kad demontavimo, griovimo ar ardymo darbai Vilniuje būtų atlikti nepriekaištingai.
  • Profesionalumą – reikalingų žinių turintys ir patirties įvairių patalpų demontavimo (griovimo) srityje sukaupę meistrai priims tinkamiausius sprendimus, o prireikus ir patars, kaip geriausia atlikti patalpų ardymo darbus.
  • Konkurencingumą – mūsų komandos teikiamos demontavimo paslaugos Vilniuje (arba ardymo, griovimo darbai) bus įvykdyti pritaikant optimaliausią kokybės ir kainos santykį
demontavimo ir griovimo darbai

Profesionalios konsultacijos ir efektyvus darbų rezultatas – „Hofas“ komandos teikiamų demontavimo paslaugų Vilniuje (griovimo darbų) garantas. Geriausia demontavimo (griovimo) darbus patikėti vienai įmonei (specialistams), kurie visus darbus atliks nuo pradžios iki galo. Tokiu būdu ne tik išvengsite klaidų, bet ir sutaupysite laiko bei finansų.

Atnaujinta redagavo Administracija